Maximus-meble

O nas

Nowoczesne i bezpieczne
rozwiązania dla gabinetów.

W gabinetach i przestrzeniach biurowych niezbędne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny i porządku, co stanowi wizytówkę danej placówki. Nasza kompleksowa oferta pozwala na stworzenie odpowiednich warunków pracy przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli medycznych oraz gabinetowych.

Lata doświadczeń przy produkcji mebli sprawiły, że nasze wyroby przez kolejne lata zachowują przejrzysty i minimalistyczny wygląd względem zmieniających się trendów.

Nasze meble tworzone są z solidnych, wytrzymałych materiałów a przy produkcji stosujemy najwyższe standardy jakości korzystając z nowoczesnego parku maszynowego, co zwiększa wytrzymałość i żywotność mebli. Przy projektowaniu szczególnie skupiliśmy się na wygodzie użytkowania, dzięki czemu postawiliśmy na optymalne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej.

Oferowane przez nas meble posiadają rozwiązania,
które ułatwiają pracę i zwiększają jej komfort.

Każdy element zaprojektowaliśmy mając na uwadze istotę wykonywanego zawodu. Połączenia kolorystyczne, prostota formy i zastosowane materiały zwracają na siebie uwagę w bardzo subtelny sposób.
Zastosowane materiały gwarantują wysoką wytrzymałość na intensywne użytkowanie a ich powierzchnie zapewniają łatwe utrzymanie należytej czystości.